Fudbalski klub Radnik Hadžići, član Premijer lige Federacije BiH, predstavio je tri nova pojačanja za nadolazeću sezonu.
Jedno od pojačanja je Omar Beća, koji se vratio u Radnik nakon igranja za Željezničar i Igman Konjic. Ponosni smo što je imao priliku igrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine u mlađim kategorijama.
Također, u ekipu se pridružio Benjamin Šehić, još jedan proizvod omladinske škole Radnika. Šehić je nosio dresove Željezničara, Igmna, TOŠK-a, Goražda i Iskre Bugojno.
Nakon sezone provedene u Kitchee iz Hong Konga, Sedin Ramić je ponovo dio Radnikove ekipe kao 24-godišnji odbrambeni igrač.
FK Radnik je sa zadovoljstvom dočekao nove igrače u svom timu.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


