Edis Mulalić nakon utakmice sa Slogom: Kao da smo u Škotskoj igrali protiv Heartsa

Fudbaleri Igmana jučer su, u okviru osmine finala Kupa BiH, doživjeli minimalan poraz od Sloge i to golom sa bijele tačke u 96. minuti susreta u Modriči.

Tada je Marko Čubrilo igrao rukom u kaznenom prostoru svoje ekipe, u namjeri da izbije loptu, a za glavnog sudiju meča nije bilo dileme, već je odlučio da svira penal za Slogu.

Loptu u ruke je uzeo Dejan Vidić, koji je sigurno pogodio za 1:0, što je bio i konačan rezultat meča, pa je tako ekipa Vlade Jagodića ostvarila plasman u četvrtfinale Kupa BiH.

Poslije utakmice u Modriči je održana konferencija za medije, na kojoj se prisutnim novinarima obratio Edis Mulalić, trener kluba iz Konjica.

Bila je ovo teška utakmica po teškom terenu, a nije se ni umiralo u ljepoti. Mi smo stali kako treba, te se sve svodilo na neke ubačeje, pritisak, kao da smo u Škotskoj igrali protiv Heartsa. Međutim, uspjeli smo u nekim stvarima da ih osujetimo, ali ne smijem ništa prokomentarisao, iako bih imao šta. Komplimenti borcima na borbi, nije teren dozvoljavao, niti je protivnik htio da igra. Bila je fajterska utakmica i šta reći kad primiš penal u 97. minutu, kazao je, između ostalog, Mulalić.

Podsjetimo, Igman proljetni dio polusezone otvara utakmicom protiv GOŠK-a i to na svom terenu.