Igman je u posljednjim fazama sezone igrao bez Edisa Mulalića, a tim je predvodio Adnan Elezović.
Nakon utakmice u Banjaluci, Elezović je čestitao svojim fudbalerima na sjajnoj predstavi i Borcu na osvojenoj tituli prvaka.
– Čestitam mojim igračima koji su bili fantastični i osigurali opstanak kolo prije kraja. Znali smo da nas očekuje težak meč, da će Borac napadati, pa smo se postavili u formaciju 5-4-1. Znali smo da ćemo imati priliku za kontranapade i polukontranapade ukoliko izdržimo pritisak. Rezultat je onakav kakav jeste, čestitam Borcu na zasluženoj tituli, a sada se okrećemo utakmici protiv Zrinjskog, poručio je Adnan Elezović.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


