Evo šta je izjavio Mario Ivanković nakon prve pobjede na klupi Zrinjskog

Tako je novi trener Plemića Mario Ivanković na najbolji mogući način započeo svoju epizodu na klupi mostarskog kluba.

Nakon utakmice Ivanković je priznao da je pobjeda večeras bila neophodna.

Nama je bilo najvažnije večeras da pobijedimo, jer tri boda su nam bila neophodna kako bi uhvatili priključak nakon ove zaostale utakmice. Ulazak u utakmicu bio je odličan, dosta šansi i vodstvo od 2:0, ali onda smo imali rupu od 10-15 minuta gdje smo, ne mogu reći stali, ali počeli da izmišljamo neka rješenja što je Široki kaznio i čak je imao odličnu situaciju da izjednači rezultat, rekao je Ivanković i dodao:

No, zadnjih desetak minuta prvog poluvremena dodali smo gas, vratili se na nivo iz početka, zabili još jedan gol, a što se tiče drugog poluvremena mogu ga nazvati rutinskim. Nismo primili gol, nismo ga ni dali, sve u svemu prezadovoljan sam pobjedom, odnosom, pristupom. To je ono što nam je trebalo, zaključio je trener Zrinjskog.