Iako je bilo planirano odigravanje osam utakmica, susret Travnika i Simm Baua nije ni počeo jer fudbaleri tima sa Kosova nisu se pojavili na terenu u Piroti.
Ostali mečevi su odigrani kako je bilo predviđeno, ali je nakon jednog od njih došlo do zanimljivog događaja koji je privukao pažnju.
Radi se o utakmici FK Gornji Rahić i NK Bratstvo koju su gosti iz Gračanice dobili rezultatom 2:1, a nakon meča desila se neobična situacija.
Naime, igrači i stručni štab Bratstva krenuli su ka Gračanici, ali su shvatili da su zaboravili jednog igrača i morali su se vratiti po njega.
Ovakvi slučajevi nisu rijetkost u svijetu fudbala, a najbolji primjer je situacija koja se desila u decembru 2023. godine kada je trener tadašnjeg Napolija, Walter Mazzari, ostao ispred stadiona Rome.
Igrači i stručni štab Napolija otputovali su nazad u Napulj bez trenera, pa je Mazzari morao taksijem da se vrati kući.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


