Ne postoji osoba koja prati nogomet, a da nije čula za legendarnog finskog napadača Teemu Pukkija.
Igrač koji godinama hara Otokom, što u Championshipu, što u Premier ligi, odlučio je promijeniti ne samo sredinu, već i kontinent.
Pukki će karijeru, koja je već u zalasku, nastaviti u MLS ligi, točnije u momčadi Minnesote.
Ugovor je potpisan do lipnja 2025. godine.
Ovo se čini kao odlično rješenje za obje strane. Minnesota je krcata golovima ove sezone, a Puki će ih sigurno donijeti. Unatoč godinama još uvijek zna zabijati golove, pokazao je to i u utakmicama reprezentacije prije nekoliko tjedana.
Za Pukija je ovo također dobra odluka jer će imati prostora na terenu, prostora kojeg je imao sve manje u Norwichu, jer složit ćete se da je MLS puno manje zahtjevna liga u odnosu na Championship.


