Borac i GOŠK igraju utakmicu trećeg kola WWin lige Bosne i Hercegovine.
Prvo poluvrijeme bilo je veoma loše. Bila je to zaista loša utakmica s obje strane, ali Banjalučani su postigli tri gola u drugom dijelu i poveli sa 3:0.
Od 66. minute situacija GOŠK-a postala je dodatno otežana. Nakon duela Davida Martića i Sebastiana Herrere, glavni sudija Admir Musić odlučio je Martiću pokazati drugi žuti odnosno crveni karton, iako se može raspravljati da li je ovo bilo preoštro kažnjeno.
Nije dugo trebalo čekati na treći gol. U 73. minuti je Enver Kulašin postigao gol, nakon što ga je uposlio Stefan Marčetić.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


