Fudbalski klub Sarajevo sjajno je započeo novu sezonu WWin lige Bosne i Hercegovine.
Bordo-bijeli su u prva tri kola ostvarili sva tri trijumfa. Interesantno je da su sve pobjede ostvarili rezultatom 3:1. Pobijedili su redom Slobodu, Slogu i GOŠK.
Sada slijedi određena pauza za bordo-bijele, budući da je odgođena njihova iduća utakmica protiv Zrinjskog.
No, igrači pod vođstvom Zorana Zekića naporno treniraju. Danas su odradili još jedan trening, a stručni štab je odlučio da se Bakir Koso, Amar Cerić, Aleksa Popović i Kenan Vrban priključe ekipi prvog tima.
“Četiri igrača iz naše akademije su se pridružila prvom timu na treningu, spremni su da daju sve od sebe na terenu”, objasnili su iz FK Sarajevo.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


