VAR soba je reagovala, arbitar iz Gradiške je pregledao snimku, a zatim pokazao direktni crveni karton Mandiću
NK GOŠK i FK Željezničar igraju posljednju utakmicu šestog kola WWin lige Bosne i Hercegovine.
Loše su počele stvari po ekipu iz Gabele. Već u 13. minuti su ostali s igračem manje.
Aleksandar Boljević je izmakao Marku Mandiću, ovaj ga je faulirao i na početku je glavni sudija Miloš Gigović odlučio kažnjavati prekršaj žutim kartonom.
No, VAR soba je reagovala, arbitar iz Gradiške je pregledao snimku, a zatim pokazao direktni crveni karton Mandiću.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


