(FOTO) GOŠK u posljednjim minutama savladao Željezničar

U okviru 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, NK GOŠK je ugostio ekipu FK Željezničar. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:0.

Na početku utakmice domaći su imali veliku priliku u devetoj minuti utakmice, ali je udarac Šute otišao pored gola.

Nakon toga nastavili su se napadi GOŠK-a, ali udarce Mihaljevića i Skorupa iz desete i 12. minute brani najbolji pojedinac Željezničara jesenjeg dijela – Vedad Muftić.

Igrala se 34. minuta utakmice kada je Marin Galić zaradio crveni karton zbog nasrtaja na Nihada Šeru nakon jednog duela uz aut liniju.

Do kraja prvog poluvremena prilika nije bilo, a GOŠK je imao u prvom poluvremenu nevjerovatnih 80% posjeda lopte.

U drugom poluvremenu najbolju šansu imao je Sulejman Krpić u 72. minuti utakmice, kada je izašao jedan na jedan sa Adnanom Bobićem, ali je napadač Željezničara pogodio golmana domaćih.

Do kraja utakmice rezultat GOŠK je uspio postići pogodak u 87. minuti utakmice, a strijelac pogotka bio je Esmir Hasukić. Željezničar je tako završio jesenji dio bez boda na gostovanjima.