NK Široki Brijeg će početak naredne sezone WWin lige Bosne i Hercegovine dočekati na hibridnom travnjaku.
Nakon dugotrajnih radova i probijenih rokova, iduće sedmice konačno kreće postavljanje hibridnog travnjaka na stadionu “Pecara”.
– Sve pripremne radove za novi travnjak smo završili. U narednom tjednu dolaze prvi kamioni trave iz Grčke i odmah počinjemo s postavljanjem. Sada mogu sa sigurnošću reći da će novi travnjak na stadionu Pecara biti urađen po najvišim standardima i spreman za početak nove sezone u WWin ligi Bosne i Hercegovine”, potvrdio je koordinator projekta Aleksandar Zrnić nakon obilaska stadiona i pregleda urađenih radova.
U Doboju se također privodi kraju, Sloga će uskoro ponovo igrati na “Luke”, a nakon toga će se rekonstruisati stadion Mokri dolac.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


