Sloga i Sarajevo su danas odigrali utakmicu u drugom kolu WWin lige BiH u Doboj, a rezultat je bio 3:1 za Sarajevo.
Početak utakmice nije bio uzbudljiv zbog visoke temperature od 38 stepeni u Doboj, što je stvaralo loše uslove za igru.
Prvu priliku imali smo u devetoj minuti kada je Jović šutirao, ali je Rockov odbranio. Nakon toga, Soldo je postigao prvi gol za Slogu u 17. minuti.
Sarajevo je nastavilo kontrolirati utakmicu, a Guliashvili je u 32. i 34. minuti postigao još dva gola za Sarajevo. Grabež je uspio postići gol za Slogu u 43. minuti.
U drugom poluvremenu Sarajevo je nastavilo dominirati, ali nije uspjelo postići još golova. Nakon isključenja Kuprešaka, Sarajevo je sigurno privelo utakmicu kraju te sada drži prvu poziciju na tabeli.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


