(FOTO/VIDEO) Zrinjski napunio mrežu Croatie Zmijavci u prvom pripremnom meču

Zrinjski je meč počeo u sastavu: Marić – Memija, Savić, Radić, Corda – Čanađija, Ivančić – Ćuže, Kiš, Malekinušić – Bilbija.

Plemići su poveli već u 12. minuti kada je mrežu Croatije zatresao Kiš. Ipak, samo osam minuta kasnije bilo 1:1, a gol za hrvatski tim postigao je Yusuf. Od tada je na terenu postojala samo ekipa Zrinjskog. Pred sami kraj prvog dijela Kiš je postigao svoj drugi pogodak danas, a zatim se u listu strijelaca upisao i Ćuže te se na pauzu otišlo rezultatom 3:1.

(VIDEO) Tomislav Kiš doveo Zrinjski u vodstvo protiv Croatije

(VIDEO) Croatia Zmijavci izjednačila rezultat protiv Zrinjskog, Yusuf savladao Marića

(VIDEO) Zrinjski nakon prvog poluvremena ima dva gola prednosti protiv Croatije

Zrinjski je drugi dio počeo u sastavu: Karačić – Tičinović, Magdić, Karačić, Brekalo – Bradarić, Zlomislić, Lukanić – Hrvanović, Jukić, Sabljić.

Zrinjski je u drugom dijelu odigrao rutinski do kraja, a postignuta su još dva pogotka. Na 4:1 je povisio Hrvanović, a konačnih 5:1 je postavio Sabljić fenomenalnim pogotkom.

(VIDEO) Aldin Hrvanović protiv Croatije postigao jedan od najlakših pogodaka u karijeri