(FOTO) Zrinjski slavio novu pobjedu, Sesvete se pokazale jako tvrdim orahom

Mostarski Zrinjski je danas u Međugorju u sklopu priprema za proljetni dio premijerligaške sezone odmjerio snage sa članom Prve nogometne lige Hrvatske, ekipom Sesveta, a ostvario je pobjedu rezultatom 2:1.

Zrinjski je bio favorit u ovom meču i generalno je tu ulogu opravdao, no mora se reći da je i tim iz Hrvatske pružio dosta dobar otpor i u pojedinim momentima ozbiljno je prijetio golu mostarskog tima.

Prvi pogodak za Zrinjski postigao je Nemanja Bilbija u prvom dijelu, a onda su postave promijenjene za drugi dio, te je utakmica postala dosta otvorenije, ali i mnogo se više griješilo sa obje strane. U 68. minuti, Prskalo otima jednu loptu na protivničkoj polovini i petom proigrava Sabljića, koji rutinski pogađa za 2:0.

Panavec u 70. minuti nakon ubačaja iz kornera koristi grešku odbrane Zrinjskog i pogađa za, ispostavit će se, konačan ishod utakmice.

Zrinjski će u nastavku priprema igrati u Šibeniku na međunarodnom turniru, a pored domaćina, protivnik će mu biti i Klagenfurt.