Član francuskog nacionalnog tima – Ryan Shuckle Karijera se nastavlja u engleskom premijerligaš – Manchester City.
21-godišnji napadač dolazi u transfer u vrijednosti od 36 milijuna eura (dodatnih 6 milijuna eura u ime bonusa na 15% od sljedeće prodaje) iz francuskog tima, Liona. Klub iz Manchestera potpisao je ugovor do ljeta 2030. godine.
“Ovo je spoznaja za mene. Povežite tim poput Manchester Cityja i dobivam nešto vrlo posebno. Imam idealnu priliku da se razvijam u Manchesteru s Pepea i njegovim profesionalnim osobljem. Mogu pomoći timu uspješnom u budućnosti”, Rekao je, Sharky.
“Ryan je igrač koji naši izviđači dugo i svi smo impresionirani njegovim vještinama i kreativnošću, gledat će ga dok igramo. Želimo voditi vrhunske talente u klub, i to pripada toj kategoriji”, Dodao je sportskog direktora – Hugo Vijana.
Sharke je postao tako treće ljetno pojačanje Manchester City, jer su prije stigli u klub – Ryan Ait -Nuri i Markus Betinelli, dok su gotovo određeni dolazak – Tigani Rejnders.


