Susret je pripao ekipi Sarajeva rezultatom 3:1, što je bila treća uzastopna pobjeda za Bordo tim u isto toliko odigranih utakmica.
Bivši fudbaler Sarajeva, Ivan Ikić, nastupio je za ekipu GOŠK-a, ostavljajući dubok trag među navijačima kluba sa Koševa.
Iako nije dugo igrao na Koševu, požrtvovanost koju je pokazao kao igrač Sarajeva zauvijek mu je donijela poštovanje navijača Bordo kluba.
Nakon odlaska sa Koševa, Ikić je ostao u odličnim odnosima sa bivšim saigračima, što je najbolje pokazala njegova današnja objava. U njoj je Ikić označio trojicu fudbalera Sarajeva – Giorgija Gulisahvilija, Francisa Kyeremeha i Renana Oliveiru, kao i saigrača iz GOŠK-a, Antonija Kaćunka, pitajući ih:
– Hoće li neko 5 na 5?
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


