Futsaleri KMF Vitez jurišaju prema Premier ligi

Futsaleri KMF Vitez slavili su u ludoj utakmici  Prve lige FBIH protiv ekipe FT Tešanj rezultatom 3:2.

Kakva utakmica i kakav ”come back” viteških momaka.

Očigledno da smo ove jeseni u Vitezu “osuđeni” da imamo lude utakmice i još luđe završnice istih. Utakmica za viteške momke nije krenula baš najbolje, te su već u ranoj fazi meča bili u minusu dva gola.

Redovi su se konsolidovali te su na poluvrijeme otisli rezultatom 0:2 za FT Tešanj.

U svlačionici se čuo samo jedan glas, Zukan Admir virtuoz održao  je kratku lekciju svojim momcima, taktkički promjenuo stvari, digao ekipu kad je najteže bilo te su naši futsaleri izašli kao jedan u drugom poluvremenu.

Bezbroj klizeći startova, bacanje na glavu za svaku loptu i želja za pobjedom večeras su bili na najvišem nivou. Brzim pogotkom Adilovic Samir vraća KMF u igru te je na semaforu 1 : 2.

Futsaleri Tesnja nisu znali u tom trenutku sta ih je snašlo, te na scenu stupa sinoć odlični Luković i sa svoja 2 pogotka donosi erupciju oduševljenja u dvorani i 3 boda ostaju u Vitezu!

U sljedećem kolu KMF Vitez igra protiv Neimara iz Zenice.