Gigović opet u centru pažnje: Crveni karton za goste, dva penala za Borac i remi u Banjaluci

Zaostali susret omladinske Premijer lige BiH između Borca i Željezničara odigran je danas, a ponovo je u centru pažnje bio sudija Miloš Gigović.

Meč je završen bez pobjednika, bilo je na kraju 4:4, a Željo je od 58. minute igrao sa igračem manje. Borac je poveo sa 2:0, a do kraja prvog dijela Plavi su izjednačili, a onda i poveli.

Crveni karton je prelomio meč, a dobio ga je Niahd Barimac nakon što je žestoko startao nad fudbalerom domaće ekipe. Borac je kasnije poravnao golom iz penala, a onda je ponovo Željo stigao u vodstvo da bi sudija Gigović u 95. minuti dosudio novi penal za Borac koji je i realizovan.

Na prvom mjestu lige nalazi se Sarajevo, slijede ga Željezničar, Zrinjski i Velež dok je Borac na 6. poziciji, prenosi N1 Sport.