Željezničar je u vođstvu od 2:0 protiv Igmana u susretu trećeg kola Wwin lige BiH.
Prvi gol postigao je Sulejman Krpić nakon kornera, nakon ubačaja Dženana Šabića sa strane.
Ovo je bio prvi gol Krpića u ovoj sezoni.
Nakon toga, Al Jaber je udvostručio prednost Željezničara protiv Igmana.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


