Goleada u Ivanjici, Nišlijama ne pomaže Lalatović (VIDEO)

goleada u ivanjici, nišlijama ne pomaže lalatović (video)goleada u ivanjici, nišlijama ne pomaže lalatović (video)

Nogometaši Javora i Radnika odigrali su neriješeno 2:2 u Ivanjici, u utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu. Strijelci za Javor bili su Lazar Nikolić u 50. i Petar Gigić iz penala u 84. Golove za Radnik postigli su Miloš Spasić iz penala u 62. i Zoran Danonski u 76. minuti.

Sa 12 osvojenih bodova Javor je na devetom mjestu tabele, a Radnik je na posljednjoj, 16. poziciji sa četiri boda.

U narednom kolu Javor gostuje Vojvodini, dok Radnik dočekuje Partizan.

Voždovac je na stadionu “Na krovu” svladao Radnički iz Niša rezultatom 1:0.

Domaći su pobijedili golom Milovića u 71. minuti. Mijailović je izveo slobodan udarac, Miloš Milović je bio na pravom mjestu za 1:0.

Voždovcu je ovo četvrta pobeda u poslednjih 5 mečeva i imaju 20 bodova, dok su Nišlije u zoni ispadanja sa 9 bodova.