engleski reprezentativac – Anthony Gordon prvo je ljetno pojačanje španjolskog prvaka – Barcelona!
25-godišnji krilni igrač stigao je u transferu vrijednom oko 80 milijuna eura (uključujući bonuse) iz engleskog prvoligaša Newcastlea. Nakon liječničkih pregleda ugovorena je suradnja do ljeta 2031. godine.
“Jako, jako uzbuđen što dolazim ovamo. Kasno sam saznao za interes Barcelone, ali čim sam saznao da je Barca ozbiljna opcija, nije bilo oklijevanja. Ovo je najveći klub na planeti. To je nešto o čemu sam sanjao kao dijete.” rekao je Gordon.
Gordon je bio “na meti” i minhenskog Bayerna, ali je španjolski velikan bio konkretniji, poslao ponudu i na kraju u svoje redove doveo dosadašnjih 10 “crnih svraka”.


