Engleski klub – Manchester City predstavio je svoje drugo ljetno pojačanje na umu – Markusa betneliji.
33-godišnji golman stigao je iz Chelseaja (zbog ne previše novca, jer je imao ugovor s Londonskim klubom do 2026. godine) i uz administraciju popularnih “građana” koji je u narednih 12 mjeseci prethodio suradnju.
“Čast mi je potpisati za Manchester City. Divio sam se stranu onoga što je ovaj klub stigao otkad je došao Pep Guardiola i sada sam uzbuđen što sam dio nadogradnje tog uspjeha”, Rekao je krevet.
Iskusni mrežni čuvar imat će ulogu trećeg golmana, jer Scott Carson napušta klub.


