Grahovac nakon minimalnog poraza protiv Zrinjskog: Čekamo ih u Banjaluci da ovo okrenemo

Prva utakmica finala Kupa BiH između Zrinjskog i Borca, koja je jučer odigrana na stadionu Pod Bijelim brijegom, završena je pobjedom domaćeg sastava rezultatom 1:0.

Pobjedom protiv Borca, Plemići su sada za korak bliže trofeju, odnosno osvajanju Kupa BiH, ali još uvijek ništa nije gotovo, iako će na revanš susret finala Kupa BiH, koji je na rasporedu 22. maja u Banjaluci, doći sa golom prednosti.

Poslije utakmice u Mostaru, oglasio se i kapiten Borca, Srđan Grahovac, koji je u razgovoru za klupsku stranicu poručio kako su Plemići u prvom dijelu meča bili daleko bolji, jer je njegova ekipa veoma loše stajala na terenu i bila dosta pasivna.

Prvo poluvrijeme je završeno, imamo aktivan rezultat. Mislim da je u prvom dijelu meča u Mostaru Zrinjski bio daleko bolja ekipa. Veoma loše smo stajali i bili dosta pasivni, ali smo pokazali reakciju u drugom poluvremenu, kazao je Grahovac, pa dodao:

Kao što sam rekao, prvo poluvrijeme je gotovo i čekamo ih u Banjaluci da ovo okrenemo. Nadamo se da će Gradski stadion biti pun, ova ekipa je to zaslužila dosadašnjim rezultatima. Imamo aktivan rezultat, gol zaostatka, ako sada neće biti pun, onda ne znam kada će biti.