Milan je započeo novu sezonu vrlo loše. Samo jedan bod u tri susreta.
Kako stvari stoje, situacija postaje još gore jer su dva najbolja igrača u timu, Rafael Leao i Teo Ernandez, zapali u sukob sa trenerom Fonsekom.
Iako su se žalili rukovodstvu kluba, Ibrahimović i Moncada su jasno stavili do znanja da su na strani Fonseke i da igrači moraju ostati profesionalci do kraja.
Leao i Ernandez su tek u posljednjih 20 minuta meča protiv Lacija dobili priliku, što sugerira da teški dani dolaze za ovog giganta sa San Sira.
Da li će na kraju uprava smijeniti trenera ili će uspjeti postići kompromis sa zvijezdama iz tima, ostaje da vidimo.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )

