Fudbalska reprezentacija BiH sinoć je doživjela poraz na stadionu Bilino polje u Zenici od Mađarske rezultatom 0:2 u četvrtom kolu grupe A3 Lige nacija.
Nakon utakmice, Haris Hajradinović, fudbaler Kasimpase i reprezentativac BiH, razgovarao je sa novinarima u mix zoni i istakao da su Zmajevi dobro otvorili utakmicu, ali nisu uspjeli da iskoriste šanse za postizanje pogotka.
– Otvorili smo dobro utakmicu i imali dvije dobre šanse. Da smo poveli, možda bi bila drugačija priča. Primili smo dva ista gola. Otišli smo na poluvrijeme sa 0:1, a odmah na početku drugog primili smo gol sa penala, što nas je poremetilo – izjavio je Hajradinović, dodajući:
– Pokušavali smo iz prekida i kornera, ali lopta jednostavno nije htjela ući u gol. Mađari nisu bili mnogo bolji. Moram reći da su imali sreće. I mi smo imali svoje prilike. Da smo prvi poveli, ko zna kako bi završilo.
Zmajevi će igrati još dvije utakmice u novembru u okviru Lige nacija. Najprije ih očekuje gostovanje Njemačkoj, a zatim duel sa Nizozemskom na Bilinom polju.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


