Hoće li ga Liverpool kazniti? Klopp o isključenju Nuneza (VIDEO)

Nogometaši Liverpoola jučer su na svom terenu igrali neriješeno s Chrysal Palaceom, a rezultat je bio 1:1. Pogodak za gostujuću momčad postigao je Zaha, dok je poraz Liverpoola spriječio Dias u 57. minuti utakmice.

Ono što je obilježio utakmicu je novi strijelac Liverpoola Darwin Nunez. Isključen je u utakmici protiv Crystal Palacea zbog udarca glavom u protivničkog stopera Joakima Andersena.

Andersen ga je cijelu utakmicu vukao i udarao, a onda ga je u 57. minuti gurnuo s leđa, što je izazvalo bijes napadača koji ga je odmah udario. Pogledajte kako je to izgledalo.

Nakon utakmice trener Liverpoola komentirao je ovu situaciju.

-Darwin zna da je iznevjerio svoje suigrače. Razgovarat ću s njim. To nije način na koji bi se trebao ponašati. Zna da će stalno biti u ovakvoj situaciji jer će stoperi raditi takve stvari, a on na to mora ostati imun. Zasluženo je kažnjen i neće biti nikakvih sankcija ni od mene ni od kluba, poradit ćemo na njegovom psihološkom aspekturekao je Jurgen Klopp nakon utakmice.

Kako prenose engleski mediji, napadača Liverpoola Darwina Nuneza očekuju tri utakmice suspenzije.