Fudbalski klub Sarajevo će u ponedjeljak odigrati utakmicu trećeg kola WWin lige Bosne i Hercegovine.
Protivnik bordo tima će biti GOŠK, a prije utakmice se oglasila navijačka grupa Horde zla.
– Utakmica trećeg kola je zakazana za ponedjeljak, 19. avgust sa početkom u 21h, a GOŠK iz Gabele dolazi na Koševo da se suprotstavi bordo-bijelima.
Dvije pobjede u prva dva kola i ljetna noć na Koševu su najbolja pozivnica na Sarajevo Football Festival.
Svi na Koševo! Svi na sjever, poručuju iz Horda zla.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


