Ibričić objavio zajedničku fotografiju sa igračima Sarajeva i poslao snažnu poruku

Bordo tim je u Umagu odmjerio snage sa slovenskom prvoligašem Aluminijom i slavio ubjedljiv trijumf 3:0.

Sarajevo je povelo u 38. minuti pogotkom Marina Aničića, da bi na 2:0 povisio Nemanja Anđušić u 48. minuti.

Konačnih 3:0 postavio je Nidal Čelik sredinom drugog poluvremena, tačnije u 68. minuti meča.

Ovo je druga pobjeda Sarajeva na ovozimskim pripremama nakon što su izabranici Simona Rožmana prethodno savladali Radnik iz Hadžića.

Sportski direktor Bordo kluba Senijad Ibričić također se oglasio nakon utakmice i to tako što je postavio zajedničku fotografiju fudbalera Sarajeva uz jasnu poruku:

– Zajedno jači.

Sarajevo već u petak igra novi prijateljski meč u Umagu, a protivnik će mu biti ukrajinski Rukh.