ILIĆ DONEO POBEDU CRNO-BELIMA: Partizan savladao Čukarički (VIDEO)

Nogometaši Partizana u 15. kolu Super lige Srbije rezultatski su gostovali na domaćem terenu u Čukaričkom.

Izabranici Igora Duljaja imali su ozbiljnu priliku već u petoj minuti susreta. Severina je prošla po desnoj strani, poslala loptu za Saldaniju, ali u posljednji trenutak intervenirao je Vranješ i spasio svoj gol. Imao je Partizan još dvije dobre prilike, pokušao je Natha iz teškog kuta, ali je vratar Filipović uspio obraniti udarac, a onda je Ilić pokušao “škaricama”, ali je lopta otišla preko gola. Partizan je poveo u 21. minuti susreta, a strijelac je bio Saldanja. Savršeno ga je proigrao Gayas Zahid, a Partizanov Brazilac je rutinski pospremio loptu u mrežu za svoj 10. pogodak ove sezone. Nekoliko minuta kasnije Ivanović je imao veliku priliku za Čukarčki, ali nije uspio pogoditi na najbolji način. Partizan je do kraja prvog poluvremena diktirao igru, ali nije iskoristio svoje prilike pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu Čukarički je potpuno uspostavio ravnotežu i dobro zaigrao, Jovanović je obranio udarac Sissokoa, a na drugoj strani dobra šansa za Quincyja Menniga koji se poskliznuo pri udarcu i promašio cijeli gol. Gosti stižu do izjednačenja, nakon fantastične lopte Adetunđija Miladinović izlazi 1 na 1 i šalje loptu u mrežu Jovanovića. Partizan je nakon pogotka krenuo u napad, ali vidjelo se da su se istrošili. Trenutno prvoplasirana momčad Superlige dolazi do pobjede u samom finišu utakmice, a strijelac je mladi Ilić koji je uputio snažan udarac i matirao vratara Filipovića za radost navijača Partizana.