Ilić pogodio za Torino! (VIDEO)

Fudbaleri Torina odigrali su nerešeno u Monci protiv istoimenog tima (1-1) u 12. kolu Serije A.

Vodeći gol za Bikove postigao je srpski reprezentativac Ivan Ilić u 55. minutu. On je veoma precizno plasirao loptu po zemlji u gol, nakon što ga je uposlio Duvan Zapata, koji je prethodno “izlomio” svoje čuvare u šesnaestercu.

Deset minuta kasnije izjednačio je Andrea Kolpani i tako postavio konačan rezultat. On je bio precizan posle duge lopte i veoma loše reakcije odbrane gostiju.

Standardno je na golu Torina dobro branio Vanja Milinković-Savić, dok je od 86. minuta zaigrao i Nemanja Radonjić, koji je na terenu zamenio Antonija Sanabriju.

Monca je deveta na tabeli sa 17 osvojenih bodova, dok je Torino dva mesta iza sa bodom manje od današnjeg protivnika.