INZAGHI UČI NA GREŠAKA – SPREMIO SASTAV ZA SUSRET S BAYERNOM: Opasna ekipa

.

Inter će u srijedu navečer biti domaćin Bayernu u susretu 1. kola grupne faze Lige prvaka.

Inter je u grupi smrti zajedno s Bayernom i Barcelonom uz autsajdera, ekipu Plzena, a već na startu najteži mogući izazov za viceprvaka Italije.

Utakmica dolazi u pomalo nezgodnom momentu za Simonea Inzaghija, pošto j Inter vezao dva poraza u Seriji A, drugi je pretrpljen od gradskog rivala Milana minule subote.

U toj utakmici je Edin Džeko počeo na klupi, dok su starteri bili Lautaro Martinez i Joaqin Correa, budući da je nedostajao povrijeđeni Romelu Lukaku.

Bh. reprezentativac je tek u 64. minuti ušao u igru, a samo tri minute kasnije postigao je pogodak za 3:2, a ubrzo je imao još neke dobre pokušaje, ali nije pomogao Nerazzurrima da se spase poraza.

Inzaghi je svjestan da je napravio pogrešku, pa italijanski mediji tvrde da će u utakmici protiv Bayerna starteri biti Martinez i Džeko, dok će Correa ovaj put ostati na klupi.

Krilni defanzivac Matteo Darmian trebao bi startati s lijeve strane umjesto Denzela Dumfriesa.

Također, Tuttosport izvještava da Robin Gosens vjerojatno neće startati protiv njemačkog prvaka, ali će dobiti priliku u tri utakmice prije septrembarske reprezentativne stanke.

Inzaghi se nada da će ove promjene poboljšati igru Intera i da će na taj način biti opasniji po gol Bayerna, koji svakako ulazi kao veliki favorit.

Inter i Bayern sastaju se od 21 sat. To će biti njihov prvi međusobni duel u Ligi prvaka nakon 11 godina. Posljednji put je Inter kao gost slavio s 3:2.