Budući da je odgođena utakmica 2. kola Premijer lige BiH koju je Sarajevo trebalo igrati protiv Borca, Bordo tim je slobodan termin odlučio popuniti prijateljskom utakmicom protiv Hajduka.
Ekipa Sarajeva je u Split doputovala jučer, a zajedno sa njima stigao je i predsjednik kluba Ismir Mirvić.
Mirvić je putem Instagrama objavio story screenshota na putu prema Splitu uz poruku igračima:
– Srce na teren…
Podsjetimo, Sarajevo nije uspješno ušlo u novu sezonu, s obzirom da je u prvom pretkolu Konferencijske lige ispalo od Torpeda, a zatim je uslijedio i poraz od Sloge na otvaranju Premijer lige BiH.
U međuvremenu je Bordo klub imenovao novog trenera i sportskog direktora, a to će biti Simon Rožman i Senijad Ibričić.
Utakmica Hajduk – Sarajevo biće zatvorenog tima, a tačan termin i dalje nije poznat.


