IVANIĆ POSLE PORAZA OD MAKABIJA: Moramo da ostanemo tim i pokažemo zašto smo Zvezda

Nogometaši Crvene zvezde nisu uspjeli izboriti plasman u Ligu prvaka pošto su večeras na Maracani odigrali neriješeno (2:2) u revanšu protiv Maccabija iz Haife. Tako je odlučen poraz od 3:1 iz prvog susreta.

Dvije kobne pogreške koštale su srpsku momčad – nespretna reakcija Milana Borjana u završnici prvog poluvremena te autogol Pavkova u završnici drugog dijela igre.

Mirko Ivanić istaknuo je kako je ovo jedan od najtežih remija, ali da je važno da momčad ostane na okupu nakon poraza.

Ovo je jedan od najtežih remija koje sam do sada imao u karijeri. Jako mi je žao, stvarno smo se borili, imali smo podršku navijača svih 90 minuta… Htio bih zahvaliti navijačima na velikoj podršci. Sve što sada trebamo učiniti je dići glave i krenuti dalje. Mislim da zaista možemo biti ponosni na sve, bez obzira na to što nismo prošli dalje. Mislim da sada treba da ostanemo kao tim i da ostanemo zajedno posle ovog teškog rezultata i ispadanja i pokažemo zašto smo Zvezda, idemo dalje i budemo još bolji, kako god to sada zvučalo.rekao je strelac Zvezdinog drugog večerašnjeg gola za TV “Arenasport” neposredno posle utakmice.