“Očekivao sam da ćemo pokazati više u drugom poluvremenu, ali nismo. Ipak, ne smijemo biti nezadovoljni početkom. Osvojili smo četiri boda u prva dva meča”
Radnik i Široki Brijeg su odigrali neriješeno u utakmici drugog kola WWin lige Bosne i Hercegovine. Rezultat je bio 1:1.
Nakon meča, trener Širokobriježana Toni Karačić je dao izjavu.
– Čestitam Radniku na povratku u Premijer ligu. Zadovoljni smo sa osvojenim bodom. Radnik je pokazao veći kvalitet, posebno u prvom poluvremenu, a naš gol je došao nakon VAR asistencije. Naravno, ne možemo biti potpuno zadovoljni našom igrom. Mislio sam da ćemo biti bolji u drugom dijelu, ali nije se desilo. Ipak, ne mogu biti nezadovoljan početkom sezone. Osvojili smo četiri boda u prva dva meča. Želim puno sreće ekipi Radnika u nastavku sezone, izjavio je Karačić za Arenu Sport.
Podsjetimo, Marijan Ćavar je iz penala doveo goste u vodstvo u 41. minuti. Konačan rezultat 1:1 postavio je Andrija Janjić u 66. minuti.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


