Mostarski klub danas je objavio informaciju da je postignut sporazumni raskid saradnje sa Nanićem.
– Uvažavajući interese fudbalera i ambicije FK Velež, donesen je zajednički zaključak o sporazumnom prekidu saradnje sa Edisom Nanićem, saopćeno je iz kluba.
Edis Nanić rođen je 13. februara 2004. godine u Bužimu. Nakon što je započeo fudbalsku karijeru u NK Vitez, pridružio se Omladinskoj školi FK Velež u sredinom 2021. godine.
Godinu dana kasnije, imao je priliku debitovati za prvi tim, prikazujući svoje golmanske vještine i zadržavajući mrežu netaknutom.
– FK Velež najiskrenije zahvaljuje Edisu na profesionalnom odnosu i doprinosu ostvarenim rezultatima, te mu želi sve najbolje u budućoj fudbalskoj karijeri. Sretno Nane, poručili su iz kluba.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


