Nakon dva uzastopna poraza na početku sezone, trener GOŠK-a je napustio klub, iako su rezultati mogli biti bolji s obzirom na prikazano.
Trener GOŠK-a iz Gabele, Admir Adžem, odlazi iz kluba nakon dva kola nove sezone. Razlog raskida saradnje nije poznat, ali je Adžem potvrdio svoj odlazak putem društvenih mreža.
Oprostio se od GOŠK-a emotivnom porukom koju prenosimo u nastavku.
“Sve ima svoj kraj, pa tako i moja priča sa GOŠK Gabelom.
Proveo sam lijepih šest mjeseci u ovom klubu i sada je vrijeme za novi početak. Želim se zahvaliti svojim igračima (mojoj djeci), stručnom štabu, upravi kluba, svim zaposlenicima, zdravstvenom osoblju, navijačima, kao i stanovnicima Gabele i Čapljine. Stvorio sam mnoga prijateljstva koja će trajati.
Želim klubu GOŠK Gabela mnogo sportskog uspjeha i ostvarenje sportskih ciljeva.
S ljubavlju, vaš šef”, poručio je Adžem.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


