Ivica Kralj je izjavio da će u Partizan doći napadač iz inostranstva, a Telegraf prenosi da je to u pitanju Aldo Kalulukoji će bez odštete stići iz francuskog Sochauxa.
Tijekom karijere branio je boje Lyona, Rennesa, Sochauxa, Basela i Swanseaja, a iza sebe ima veliki broj kvalitetnih klubova. Primarna mu je pozicija centarfora, a može igrati i na poziciji ofenzivnog veznog. Za reprezentaciju Konga upisao je 3 nastupa, a s Partizanom je potpisao ugovor do kraja lipnja 2026. godine.
Ostaje za vidjeti kako će se uklopiti u momčad, kao i hoće li se boriti za prvu momčad na poziciji glavnog aktera napada.
slika: Printscreen (YouTube)


