Mile Jovin, bivši fudbaler Crvene zvezde, iznio je očekivanja pred duel crveno-belih sa Interom u Ligi šampiona.
Pogotovo što je bio dijelom susreta dva tima iz sezone 1980/1981 na šta se prisjetio.
-Igrali smo dobro u Italiji i vratili se sa pozitivnim rezultatom. Sjećam se da je Šestić „zavrnuo“ za Repčića, a on sjajno pogodio. Bila je odlična atmosfera na Đuzepe Meaci, ali moram priznati da je mnogo bolje bilo u Beogradu. Imali smo priliku da pred našim navijačima obezbijedimo prolaz dalje. Međutim, imali smo dosta prilika koje nismo iskoristili, a poremetio nas je i gol Murara u ranom dijelu susreta. Odigrao sam taj meč povrijeđen, dali su mi dvije injekcije, koje ipak nisu bile djelotvorne, pa sam igru napustio nakon prvog poluvremena. Ostaje velika žal što se nismo plasirali dalje, imali smo dobar rezultat iz Milana, ali ovdje nismo uspjeli da ono što smo trenirali sprovedemo u djelo
Potom je dodao, govoreći o predstojećem duelu.
-Inter je naravno odličan tim, velikan evropskog fudbala. Imaju odlične fudbalere, koje dovode za velike cifre, ali pored svega toga mi ne djeluje ubjedljivo. Zvezda će sigurno šanse i prilike vrebati iz kontranapada, imamo vrlo brze igrače, te će vrlo teško biti Interu da odgovori na igru našeg tima. Ako sve bude kako treba, smatram da možemo osvojiti bod na Đuzepe Meaci
Zvezda će gostovati Interu u utorak 1. oktobra od 21 čas.
Izvor: ( www.sportskacentrala.com / Fudbalski.com )


