Barcelona je još jednom pokazala da joj nema premca na transfer tržištu.
Možda nisu uspjeli nagovoriti Messija da se vrati, ali su zato doveli više nego dostojna pojačanja i to za ništa.
Naime, Ilhaj Gundogan bit će novi nogometaš Barcelone od 01.07.
U Barcelonu će stići kao slobodan igrač, tako da Barca za njega neće platiti ništa.
Ugovor će biti potpisan na 3 sezone, Gundogan će zarađivati 9 milijuna po sezoni.
Postavljena je i otkupna klauzula teška pola milijarde eura.
Zaista vrhunsko pojačanje za Barcelonu, pogotovo nakon odlaska Busquetsa.


