Kakve su reakcije Marinovića i Rendulića poslije utakmice u Banjaluci?

Treneri Borca i Zrinjskog Vinko Marinović i Krunoslav Rendulić komentarisali su derbi njihovih timova u Banjaluci, u derbiju Premijer lige BiH koji je okončan rezultatom 0:0.

Prvi je svoje viđenje utakmice dao Rendulić.

Ova utakmica je bila više borbena nego što je bila kvalitetna. Mislim da smo prvih petnaestak minuta bili dobri, a onda smo imali dosta tehničkih grešaka. Borac je to iskoristio i stavio nas pod pritisak. Drugo poluvrijeme je bilo podjednako, mislim da je rezultat realan. Čestitke objema ekipama na fer i korektnoj igri”, kazao je trener Zrinjskog.

S druge strane, trener Borca Vinko Marinović je istakao da je ovo bio pravi derbi.

“Može se reći da smo gledali pravi derbi. Mi smo imali svoje šanse u prvom poluvremenu, nismo ih iskoristil i sada ostaje žal za tim šansama. Na kraju, kad se sve sabere, rezultat je neriješen i tako je i ostalo na kraju”, kazao je Marinović.