Karačić: Imali smo neke situacije da dođemo do izjednačenja, ali to se nije desilo

U utakmici desetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Velež je savladao ekipu HŠK Posušje sa 2:1.

Nakon utakmice izjavu je dao trener gostujuće ekipe, Branko Karačić.

“Mislim da je početak utakmice donio probleme. Velež je dobro izgledao prvih 15-ak minuta. Rotacije su im odlične u veznom redu. Imali su dobre šanse, tada nismo bili kažnjeni. Stabilizrali smo se do kraja prvog poluvremena i vjerovali smo da ćemo ih uvesti u nervozu u drugom poluvremenu. Nažalost, mi smo u prvoj minuti primili gol. Vrlo neoprezna greška našeg igrača. Mi smo imali neke situacije da dođemo do izjednačenja, ali to se nije desilo. Rezultat toga je bio da smo se otvorili i to je dalo prostora i Veležu. Nakon 2:1 smo imali dvije ili tri lijepe situacije i do očekivanog i željno priželjkivanog boda, ali Velež je iskoristio našu nepažnju i došao do tri boda”, rekao je Karačić.