Večeras je Široki Brijeg poražen od Borca rezultatom 2:3 u utakmici 11. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine.
Nakon susreta, trener Širokobriježana Toni Karačić je dao izjavu za Arenu Sport:
– Čestitam Borcu, raduje me otvaranje utakmice, ali ne može se zanemariti naš propust nakon vodstva od 2:0. Borac nas je matirao i iskoristio svoje prilike. Publika je mogla uživati u pet golova, ali ostaje žal za propuštenom prilikom.
Karačić nije želio posebno kriviti svoju odbranu:
– Ne mogu okriviti zadnju liniju. Moramo bolje reagovati i biti koncentrisaniji. Borac je bio bolji i iskusniji u ovoj utakmici, te su zasluženo pobijedili.
Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Fudbalski.com )


