Lacio pobedom dočekuje novog trenera, Tati sve rešio za pet minuta (VIDEO)

Nedavno je Lacio sa mesta trenera smenio Mauricija Sarija, a njegovo mesto bi uskoro trebalo da popuni Igor Tudor.

U međuvremenu su Nebeskoplavi večeras slavili na gostovanju Frozinoneu sa 3-2 u utakmici 29. kola Serije A.

Pol Lirola je domaće doveo do vođstva u 13. minutu, ali je Matija Zakanji u 38. minutu obezbedio nerešen ishod prvog poluvremena.

Zatim je na scenu stupio Tati Kasteljanos, koji je u roku od pet minuta doneo potpuni preokret i praktično rešio utakmicu, pošto je bio precizan u 57. i 62. minutu.

Konačan rezultat postavio je Valid Kedira u 70. minutu, kada je smanjio na 3-2, ali nije domaćin uspeo da stigne ni do boda za preostalih nešto više od 20 minuta utakmice.

Lacio će tako dočekati novog trenera na devetoj poziciji tabele sa 43 boda, koliko ima i Fiorentina na mestu ispred, dok je Frozinone u zoni ispadanja, i sa 24 boda zauzima 18. poziciju.