Engleski klub – Wolverhampton je angažovao dva nova nogometaša – Pedro Lima i Jorgen Strand Larsen.
Lima, koji ima samo 20 godina i igra na poziciji desnog beka, došao je iz brazilskog kluba Sport Recife za 10 miliona eura. Talentirani branič je potpisao ugovor sa novim klubom do ljeta 2029. godine uz opciju produženja ugovora još jednu sezonu.
Norveški reprezentativac Jorgen Strand Larsen (24) također je došao u redove “Vukova”. On igra na poziciji središnjeg napadača i dolazi na posudbu iz Celte iz Viga do kraja sezone (vrijedna 3 miliona eura). Uprava Wolverhamptona ima obavezu otkupiti njegov ugovor za dodatnih 27 miliona eura idućeg ljeta.
Izvor: ( www.sportskenovosti.net / Fudbalski.com )


