Lautaru dovoljno tri minuta da savlada Lazovića i Ilića

Fudbaleri milanskog Intera savladali su Veronu na Đuzepe Meaci minimalnim rezultatom 1-0, u okviru 18. kola Serije A.

Presudio je pogodak Lautara Martineza posle samo tri minuta od prvog sudijskog zvižduka.

Na terenu su u gostujućem timu bila oba srpska reprezentativca. Darko Lazović je sve vreme proveo u igri, dok je Ivan Ilić u 66. minutu zamenjen, kada je umesto njega ušao Kevin Lazanja kako bi se krenulo ofanzivnije usled negativnog rezultata.

Inter tako nastavlja poteru za Napolijem, kom je nedavno naneo prvi poraz u sezoni, iako su Napolitanci još uvek daleko na liderskoj poziciji sa 47 bodova, deset više od Nerazura, ispred kojih su sada i gradski rival Milan sa bodom više, ali i Juventus koji ima isti broj bodova.