Lazetić zna razlog remija u Kruševcu: Ispucale su se kuglice!

U drugom današnjem susretu Superlige Napredak i TSC su podijelili bodove i odigrali utakmicu bez golova 0:0.

Nakon utakmice trener gostiju iz Bačke Topole Žarko Lazetić pronašao je zanimljiv razlog zašto je njegova momčad odigrala lošu utakmicu.

Čestitam Napretku na osvojenom bodu i svojim igračima na borbi. Očekivano loša utakmica, bolje nije moglo, s obzirom na teren i ispucane lopte. Nije mogao igrati nogomet i kreirati igru, što mi inače radimo. Prvo poluvrijeme smo bili neprepoznatljivi, gubili smo duele, Napredak je imao inicijativu, iako nije bilo prilika. U drugom smo već bili bolji, dominantniji, ali opet samo s poluprilikama. Rekao bih, s obzirom na prvi dio igre, ovo je pozitivan bod za nas. Pohvalio bih suđenje našeg najboljeg suca Srđana Jovanovića čak i zbog situacije kada smo tražili jedanaesteracrekao je Lazetić.

S druge strane Vladimir Gaćinović bio je zadovoljan osvojenim bodom.

Čestitao bih kolegi Lazetiću na svemu što su napravili ove sezone u prvenstvu i Europi, napravili su veliki posao. U prvom poluvremenu naša blaga dominacija, ali cijelo vrijeme prava šahovska partija, kakvu smo i željeli, jer smo znali da u otvorenoj igri nemamo šanse protiv tako kvalitetne ekipe. U drugom poluvremenu ušli su između redova momčadi, napravili višak po bokovima, ali smo se obrambeno spasili. Sretan sam što smo dobili bod na karakteru. I prije utakmice prihvatio bih ga svim srcem. Sretan sam što se navijači vraćaju na stadion i što su prepoznali koliko ginemo za klub. Živim za dan kada će tribine pod Bagdalom biti pune i moći ćemo uživati ​​na pravi načinkazao je Gaćinović.