Lazović efektnim golom otežao situaciju Atalanti (VIDEO)

Fudbaleri Atalante i Verone remizirali su u Bergamu u sklopu 32. kola Serije A, pošto je duel završen rezultatom 2-2.

Delovalo je da će domaćin opravdati ulogu favorita, pošto je na poluvremnu vodio sa 2-0 golovima Skamake u 13.i Edersona pet minuta kasnije.

Onda je na scenu stupio Darko Lazović, koji je efektnim golom u 56. minutu najavio povoljniji ishod za svoj tim, da bi tek četiri minuta kasnije Noslin izjednačio rezultat, koji je kasnije i ostao na snazi.

Atalanta je sada na šestom mestu tabele sa 51 bodom, ali joj za mesto u Evropi prete Lacio i Napoli koji su na samo dva boda manje, doduše uz utakmicu više.

Nešto ranije su u Firenci remizirali i domaća Fiorentina i Đenova, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1. Na poluvremenu su gosti vodili golom Alberta Gudmudsona sa penala u 42. minutu, da bi izjednačenje doneo Džonatan Ikone u 54. minutu.

Fiorentina je deseta na tabeli sa 44 boda, a Đenova je dva mesta lošije plasirana sa pet bodova manje od današnjeg rivala.