Lazović uzalud pogodio, Verona blizu ispadanja (VIDEO)

Fudbaleri Verone nisu uspeli da načine iznenađenje u 36. kolu Serije A, pošto su poraženi u Bergamu od Atalante sa 3-1.

Na taj način su sa 30 bodova ostali u zoni ispadanja dva kola pre kraja i u veoma su nezavidnoj poziciji.

Uzalud je Darko Lazović doveo do prednosti goste već u 11. minutu, kada se odlično ubacio u šesnaesterac i veoma preciznim šutem savladao Sportiela.

Već u 22. minutu Zapakosta je poravnao rezultat, a nerešeno je ostalo i do kraja prvog poluvremena.

Mario Pašalić je u 53. minutu doneo preokret, a sve je razrešio Rasmus Hejlend devet minuta kasnije, kada je postavio i konačan reultat.

Atalanta se sada izjednačila po broju bodova sa petoplasiranim Milanom, koji je u velikom padu, s tim da Rosoneri večeras igraju svoj meč ovog kola, i to protiv najgoreg tima lige Sampdorije.