Lider uvjerljiv na krovu (VIDEO)

Nogometaši Voždovca uvjerljivo su svladali pančevački Železničar s 5-1 u sklopu 19. kola Superlige.

Na poluvrijeme su Zmajevi vodili 2:0 golovima Bogdana Jocića u 9. i Mihajla Neškovića u 23. minuti. Oba puta u ulozi pomoćnika bio je reprezentativac Jamajke Junior Flemings.

Na 3:0 povisio je Borislav Burmas u 50. minuti, a Jocić je ovom prilikom dodao asistenciju.

Pet minuta kasnije Filip Antonijević je pogotkom za 4-0 raspršio gotovo sve dvojbe, a samo četiri minute kasnije asistirao je Burmazu za njegov drugi pogodak i “petardu” (5-0).

Ukrajinski reprezentativac Evgen Pavlov postigao je utješni pogodak u 65. minuti.

Voždovac sada ima 25 bodova i nalazi se na šestom mjestu na tabeli, s utakmicom više od najbližih pratilaca, dok je Železničar tek na 14. poziciji sa 17 bodova i utakmicom više od većine momčadi.