LIGA EVROPE: Fejenord razneo Šahtjor, Junajted siguran, prošao i belgijski Union! (VIDEO)

Fudbaleri Fejenorda igraće u četvrtfinalu Lige Evrope. Nakon prvog meča, oni su na svom stadionu bili ubedljivi protiv Šahtjora iz Donjecka sa 7:1.

U strelce su se upisivali u prvom poluvremenu Kokču dvaput u 24. i 38. i Himenez. Drugi deo igre bilo je još četiri pogotka u mreži ukrajinaca.

Strelci su tad bili Idrizidvaput, Jahanbaš i Danilo. Tek u finišu Kelsi postiže počasni gol.

Mančester Junajted je u Sevilji slavio sa 1:0 protiv Betisa nakon 4:1 na Old trafordu.

Rašford je pogodio u 55. minutu i nastavio golgetersku seriju.

Belgijski Union Sen Žiloa napravio je veliko iznenađenje eliminisavši imenjaka iz Berlina.

Nakon remija u prvom susretu, slavili su na svom stadionu sa 3:0.

Teuma je pogodio u 18. minutu. Amani je povećao u 63. a u 89. minutu mu je poništen gol zbog ofsajda.

Haberer je pre toga isključen da bi Sen Žiloa dotukao rivala iz Berlina golom Lapusina.